Ważne informacje

  • Zajęcia pozalekcyjne. Indywidualny grafik zajęć pozalekcyjnych znajdą Państwo u każdego dziecka w tornistrze. Proszę nie sugerować się godzinową rozpiską w poprzednim planie, gdyż wiele zajęć przesunięto na inny termin. ?Czytające Sówki? będą pod stałą opieką nauczycieli, również te, które uczęszczają na zajęcia, a nie chodzą do świetlicy. Po zakończeniu zajęć będzie można odebrać je tam, gdzie zwykle.
  • Zdjęcia legitymacyjne. Proszę do środy dostarczyć podpisane (imię, nazwisko, adres zamieszkania) zdjęcia legitymacyjne.
  • Pasowanie na ucznia. W piątek 27 września czeka nas szkolna uroczystość. Spotykamy się o godzinie 8.00 w klasie. Od 8.00 do 9.00 dzieci będą pod moją opieką, a w tym czasie bardzo proszę chętnych rodziców o pomoc w ozdabianiu klasy i przygotowaniu poczęstunku (proszę zerknąć na listę, która wisi w szatni). O godzinie 8.45 zapraszam rodziny dzieci do auli, gdzie o godzinie 9.00 rozpocznie się pasowanie. Po uroczystości świetlica szkolna będzie działać jak zwykle, ale można również zabrać dzieci do domu.
  • Biblioteka. Termin spotkania w bibliotece został przesunięty na wtorek 24 września. Proszę, aby wszystkie sówki przyniosły karty biblioteczne i koniecznie ubrały się odpowiednio do pogody.
  • Gry i zabawy. Proszę, aby dzieci, jeśli tylko mogą, przyniosły do klasy gry planszowe, gazetki, skakanki, gumę do skakania itd. Chcemy spędzać przerwy twórczo, aktywnie i wesoło.

Pozdrawiam serdecznie,

Agnieszka Werner

Komentowanie zamknięte.